Ivušić je premoćno odabran za najboljeg igrača srpnja s čak 50,1 posto glasova, drugi u poretku ovog izbora bio je Laszlo Kleinheisler sa 16,7 posto glasova, a treći Dion Drena Beljo s 13,7 posto glasova navijača.

Ivica Ivušić, naš pouzdani vratar, izabran je od strane navijača Bijelo-plavih za najboljeg igrača u mjesecu srpnju. Ivušić se još jednom istaknuo svojim kvalitetnim reakcijama, ubilježio neke od obrana koje su se našle u izboru za najbolje u pojedinom kolu HNL-a, s posebnim naglaskom na utakmicu u Kranjčevićevoj ulici protiv Lokomotive u kojoj je potvrdio reprezentativnu razinu forme.

Čista mreža svaku drugu utakmicu

Ivušić je već duže vrijeme pouzdan oslonac momčadi kojoj njegova sigurnost može dati mirnoću u igri. Jer, Ive će obraniti sve što mora i više od toga, što nije nimalo iznenađujuće ako znamo da njegove vratarske kvalitete spadaju u visoku europsku klasu. Utakmica protiv Slaven Belupa Ivušiću je bila već 56 u dresu Osijeka u kojoj nije primio pogodak, a budući da se radilo o njegovom 115 nastupu za Bijelo-plave učinak mu je takav da gotovo svaku drugu utakmicu njegova mreža ostaje čista.

Ivušić je premoćno odabran za najboljeg igrača srpnja s čak 50,1 posto glasova, drugi u poretku ovog izbora bio je Laszlo Kleinheisler sa 16,7 posto glasova, a treći Dion Drena Beljo s 13,7 posto glasova navijača.