Na putu do finala Bijelo-plavi su bili bolji od Karlovca, Reida i Sarajeva.

Kadeti II Bijelo-plavih, igrači rođeni 2007. godine koje će u novoj sezoni voditi Frane Vitaić, osvojili su drugo mjesto na 11. međunarodnom turniru Branko Čavlović Čavlek. Treću godinu zaredom kadeti Osijeka u finalu turnira igrali su protiv Dinama i nakon izvođenja jedanaesteraca izgubili 5:4.

Regularni dio završio je bez pobjednika (1:1), Bijelo-plave je u vodstvo doveo Ivan Barić u 6. minuti, imao je do poluvremena priliku za povećanje vodstva, no izjednačenje je stiglo u devetoj minuti nastavka kada su Modri izjednačili i odveli utakmicu u raspucavanje s bijele točke. Ključan trenutak dogodio se u trećoj seriji kada Andrija Tomić nije bio precizan.

Bolji od Rieda i Sarajeva

U razigravanju kroz skupinu kadeti Osijeka bili su bolji od Karlovca (5:0, Barić, Begović, Andocsi-Tar, Dega, Rogulić), austrijskog Rieda (4:0, Bilić, Barić, Rogulić, Majdenić) i Sarajeva (1:0, Puljić). Momčad Frane Vitaića u Gradski vrt je donijela i dva individualna priznanja, Hrvoje Jukopila proglašen je najboljim vratarom a Ivan Barić najboljim strijelcem turnira.

U Karlovcu su Bijelo-plave predstavljali Hrvoje Jukopila, Noa Bilić, Bendeguz Andocsi-Tar, Ivano Kolarik, Ljubo Puljić, Andrija Tomić, Šimun Begović, Roko Rupčić, Fran Majdenić, Luka Pirija, Ante Grgić, Šime Duvnjak, Ivan Barić, Filip Drga, Filip Rogulić, Marko Okuka, Maro Medo, Roko Hosi i Dominik Damjanović. Stručni stožer činili su glavni trener Frane Vitaić, pomoćni trener Tihomir Rudež i fizioterapeut Ivan Ivković.