Imali smo dobru podršku, ljudi nisu digli ruke od nas, ali nikako da izađemo iz ove rezultatske krize, kaže Jugović.

Vedran Jugović nakon gotovo dvije godine ponovo se vratio među bijelo-plave strijelce, ali nije bilo dovoljno za puni plijen protiv Varaždina.

Nije nam ponovo bilo dovoljno za sva tri boda što nam je bio glavni cilj. Imali smo dobru podršku, ljudi nisu digli ruke od nas, ali nikako da izađemo iz ove rezultatske krize. Nadam se da ćemo što prije naći izlaz je ovo nije dobro, utakmice prolaze, bodove ne skupljamo… Pokušali smo, dali smo sve od sebe, zabili dva pogotka, ali nisu bila dovoljna za sva tri boda, rekao je Jugović.

Dajemo sve od sebe

Dokapetan Bijelo-plavih bio je precizan i u zaključku da momčad teško postiže, a olako prima golove.

Do sada smo imali i problem realizacije, a sada smo uspjeli postići dva pogotka. S druge strane ti njihovi udarci uđu, prvi se odbije nesretno, drugi prođe kroz blok… Došli smo u ovu fazu kada suparniku sve uđe dok je nama teško, moramo iskrvariti. Znam da ljudima možda to tako ne izgleda, ali dajemo sve od sebe iz utakmice u utakmicu i samo se nadam da će što prije sve postati bolje, zaključio je Jugović.