Od 21. do 34. minute strijelci za Bijelo-plave bili su Bjelivuk, Barišić i Perković čiji su golovi preokrenuli početno vodstvo Dugopolja.

Juniori Osijeka pobjedom protiv vršnjaka iz Dugopolja rezultatom 3:2 otvorili su sezonu u Prvoj NL. Bijelo-plavi, koje od nove sezone vodi Ivan Lajtman, došli do trijumfa koji je vrijedan utoliko što je ostvaren protiv kvalitetnog suparnika koji je u svojem kadru imao većinu igrača izlaznog juniorskog godišta. Mladu Lajtmanovu momčad to nije impresioniralo, pa je unutar 14 minuta anulirala početno vodstvo gostiju. Pogodak Šarića iz 5. minute poništio je Ivan Bjelivuk u 21. minuti, a onda preokret okončali Ante Barišić u 30. minuti i Roko Perković u 34. minuti. Iako se Dugopolje preko Polića u 46. minuti vratila na pogodak zaostatka, Bijelo-plavi su kontrolirali nastavak utakmice i zasluženim trijumfom krenuli u natjecanje.

U idućem kolu juniori Osijeka gostovat će kod vršnjaka iz Istre 1961 koja je u prvom kolu bez golova remizirala kod Gorice.