Bijelo-plavi su na jakom međunarodnom turniru igrali protiv PAOK,a, Udinesea, Rapida i Legije.

Pioniri Osijeka (igrači rođeni 2009. godine i mlađi) koje vodi trener Toni Kaćunić osvojili su šesto mjesto na jakom međunarodnom turniru Međimurec 2022. Bijelo-plavi su u skupini s grčkim PAOK-om (0:1), talijanskim Udineseom (4:1, Ljubojević, Slavka, Sabo, Vinković) i autrijskim Rapidom iz Beča (3:1, Sabo, Janjić, Jaman) osvojili drugo mjesto i izborili četvrtfinale protiv poljske Legije iz Varšave koja je bila bolja rezultatom 2:1 (Sabo).

Taj poraz gurnuo je Bijelo-plave u razigravanje za peto mjesto u kojem su najprije s 5:0 pobijedili Varaždin (Dedić 2, Slavka, Cerić Jaman), a onda minimalno poraženi od Dinama (0:1).

Za Osijek su nastupili: Jan Adžić, Karlo Janjić, Fran Bauman, Mateo Sabo, Matej Miličić, Lukas Ljubojević, Nemanja Kolarević, Fran Sporiš, Jakov Dedić, Mihael Marković, Ivano Slavka, Borna Čikojević, Matej Vinković, Izak Ježić, Petar Šimun Jaman, Noa Purgar, Lovro Tadić i Roko Cerić. Stručni stožer činili su trener Toni Kačunić, pomoćni trener Silvio Ježić i fizioterapeutkinja Elena Gudelj.