Matej Gagulić svojim je učinkom bio najbolji strijelac turnira, dok je Niko Ivanković proglašen najboljim vratarem.

Pioniri Osijeka (igrači rođeni 2008. godine i mlađi) pod vodstvom trenera Mateja Žitnjaka osvojili su prvo mjesto na međunarodnom turniru TSC Bačka Topola kup. Bijelo-plavi su do finala došli pobjedama protiv Csikszerede (4:0, Gagulić 2, Korman, Ižaković), Puškaš Akademije (3:0, Gagulić 3) i remjem protiv Crvene zvezde (1:1, Mrkonjić). U finalu pioniri Bijelo-plavih pobjedili su slovački DAC iz Dunajske Strede s 2:1 (Papac, Krstić). Matej Gagulić svojim je učinkom bio najbolji strijelac turnira, dok je Niko Ivanković proglašen najboljim vratarem.

Za Osijek su nastupili: Petar Tolić, Niko Ivanković, Davor Bertić, Leon Betlehem, Borna Mrkonjić, Luka Mikić, David Kalem, Luka Krstić, Arsen Čočaj, Vito Papac, Gabrijel Glavaš, Mile Jurjević, Matej Gagulić, Ivan Korman, Luka Ižaković, Jona Ježić, Tin Vrtoglavić, Juraj Balić, Niko Košir i Serđo Zlatar. Stručni stožer činili su: glavni trener Matej Žitnjak, pomoćni trener Zdenko Glumac, trener vratara Ivan Ilijašev, kondicijski trener Matej Išasegi i fizioterapeut Tomislav Marđetko.