Franko Vidović proglašen je najboljim igračem, Patrik Čekeliš najboljim vratarom a Marko Tomić najboljim strijelcem turnira.

Početnici Osijeka pod vodstvom trenera Dražena Vidovića (igrači rođeni 2011. godine i mlađi) osvojili su prvo mjesto na turniru Đakovo igraj 2022. u organizaciji Škole nogometa HNK Đakovo Croatia. Bijelo-plavi su u skupini pobijedili Posavinu 4:0 (Vidović 3, Bubalo), Vukovar 8:0 (Dragić, Tomić, Šarčević 2, Moržan, Mrkonjić, Vidović 2) i Graničar 4:0 (Popović, Majić, Vidović 2), u četvrtfinalu su bili bolji od Hypo Limača 6:0 (Tomić 2, Vidović 2, Cekeliš, Popović), u polufinalu su s 2:0 pobijedili Radnik (Ž) (Bubalo, Vidović) pa u finalu Grafičar rezultatom 3:0 (Tomić 2, Popović).

Franko Vidović proglašen je najboljim igračem, Patrik Čekeliš najboljim vratarom a Marko Tomić najboljim strijelcem turnira.

Za Osijek su nastupili: Patrik Čekeliš, Fran Šarčević, Karlo Čuić, Marko Kovačević, Franko Vidović, Luka Berneš, Luka Mrkonjić, Stipe Bubalo, Adrijan Popović, Luka Moržan, Marko Tomić, Ivan Dragić, Luka Majić, Ivano Radman i Matej Moržanj.