Nakon pet uzastopnih pobjeda početnici Bijelo-plavih zaustavljeni su od Hajduka u polufinalu nakon udaraca s bijele točke.

Početnici rođeni 2014. godine, pod vodstvom trenera Marija Mijatovića, ostvarili su identičan rezultat. Nakon pobjeda protiv Slaven Belupa 7:0 (Marić 3, Pavić 2, Kljaić, Sertić), Segeste 4:0 (Marić 2, Jukić, Červenjak) i Hrvatskog dragovoljca 5:0 (Marić 3, Cigić, Jukić) u skupini, te HAŠK-a 2:0 (Kljaić, Marić) u osmini finala odnosno Zrinjskog iz Mostara (2:1) u četvrtfinalu, Bijelo-plavi su u polufinalu poraženi od Dinama (0:2), pa u utakmici za treće mjesto od Dugog Sela (2:3) poslije izvođenja kaznenih udaraca nakon što je regularni dio završio 2:2 (Marić, Jukić).

Za Osijek su nastupili: Alen Matijević, Marko Marić, Dominik Horvat, Jakov Pavić, Jakov Oreč, Vigo Cigić, Karlo Prutki, Franko Červenjak, Noa Greganić, Toma Mandić, Leon Sertić, Niklas Jukić, Emanuel Pavošević, Lovro Petrović i Niko Kljaić. 

Početnici Osijeka koje vodi Danijel Bogdan (igrači rođeni 2012. godine) osvojili su četvrto mjesto na međunarodnom turniru u Dugom Selu. Mali Bijelo-plavi u razigravanju po skupinama pobijedili su Sesvete 1:0 (Markotić), HAŠK 2:1 (Jurčević, Zečević) i Međimurje 2:1 (Žigić, Merkaš), u osmini finala ljubljansku Olimpiju 2:1 (Žigić, Markotić), u četvrtfinalu Bravo 2:1 (Žigić, Markotić), da bi ih u polufinalu zaustavio Hajduk tek s bijele točke (2:3) nakon što je regularni dio završio 0:0. U susretu za treće mjesto minimalno su poraženi od Cibalije 1:2 (Markotić).

Za Osijek su nastupili: Lovro Markotić, Luka Major, Niko Paljević, Toni Jurčević, Dino Idrizović, Bruno Kovač, Fran Vladika, Ezra Žigić, Niko Perić, Roko Zečević, Lucas Batrac, Karlo Šikić, Zdenko Mikić, Srđan Planinac i Marko Merkaš.