Osijek je bio efikasan protiv nižerazrednog protivnika iz Kneževih Vinograda, a najučinkovitiji je bio Mance.

Prvi pogodak vidjeli smo u 5. minuti. Jurčević je poslao loptu pred vrata Borca gdje je dobro reagirao Fućak i zatresao mrežu. Već u sljedećem napadu Caktaš je pucao čelom i pogodio gredu, da bi koji trenutak kasnije Mijinu asistenciju Mance iz dva pokušaja pretvorio u 2:0. U 9. minuti u donji desni kut precizno je šutirao Janjić i opet su gosti morali krenuti s centra. Sljedeći puta na to ih je natjerao opet Mance u 25. minuti kada je bez problema matirao Poznanovića. Antonio je bio strijelac i za 5:0, nakon što je ovaj puta pogodio glavom na ubačaj Bartolca. Mance je svoju golijadu nastavio u 41. minuti nakon što je Caktaš prethodno loptu poslao u vratnicu. Mijo je u samom finišu prvog dijela još jednom naciljao gredu, ali se lopta odbila iza gol linije i bilo je to 7:0. Za Baranjce je 100 postotnu priliku potom imao Domitrek kojemu je zadovoljstvo uskratio Malenica.

Na kraju čak 11 golova

U nastavku je i Hiroš uzdrmao gredu, da bi Gržan iskoristio asistenciju Kleinheislera i postigao prvi pogodak u drugom dijelu. Za deveti zgoditak pobrinuo se Barri kojemu je loptu „servirao“ Fiolić. U 73. minuti lijepim udarcem iz daljine Bakić je poentirao za okruglih 10:0. Barri je umalo postigao svoj drugi gol u završnici dvoboja, no ispriječio se okvir vratiju. Konačnih 11:0 postavio je Kleinheisler vrlo lijepim pogotkom u 89. minuti kada je s 25 metara pogodio desnu vratnicu od koje se lopta odbila u mrežu. Osijek je susret počeo u sastavu: Malenica, Bartolec, Škorić, Cheberko, Jurčević, Žaper, Nejašmić, Caktaš, Janjić, Fućak i Mance. U drugom poluvremenu igrali su: Barešić, Lončar, Barišić, Gržan, Leovac, Barri, Bakić, Kleinheisler, Hiroš, Fiolić i Mierez. Bio je to dobar pucački trening Bijelo-plavih uoči nedjeljne prvenstvene utakmice s Hajdukom u Gradskom vrtu.