Pioniri su protiv Gorice slavili rezultatom 3:1, dok su kadeti od istog suparnika bili bolji s 3:0.

Pioniri i kadeti Osijeka pobjedama protiv Gorice zakoračili su u novo prvenstvo i u klupku veselja pobjedničkom pjesmom proslavili svoje trijmufe.

Pioniri Bijelo-plavih pobijedili su vršnjake iz Gorice na gostovanju rezultatom 3:1 u prvom kolu Prve NL za ovaj uzrast. Igrači Mateja Žitnjaka poveli su u 24. minuti pogotkom Dražena Jamana, u 29. je Niko Košir iz kaznenog udarca povisio na 2:0, da bi neizvjesnost završnici dao domaći igrač Patrik Riđan pogotkom u 54. minuti. Ipak, sve dvojbe oko pobjednika u 63. minuti otklonio je Luka Krstić koji je konačnih 1:3 postavio samo sedam minuta nakon što je ušao u igru.

Uspješni na prvenstvenoj premijeri bili su i kadeti Ante Bekavca koji su se iz Velike Gorice vratili s pobjedom 3:1. U 25. minuti vodstvo je pogodio Luka Lukadinović, a onda je u nastavku Ivan Barić postigao pogotke u 52. i 65. minuti te potvrdio da puni plijen odlazi u Gradski vrt.

U idućem kolu pioniri i kadeti Osijeka bit će domaćini Rudešu.