U ovih godinu i pol dana Miloš je upisao 49 nastupa za Bijelo-plave, dodao tome pet asistencija i iskazao se polivalentnošću budući da ga je šef stručnog stožera Nenad Bjelica koristio i na lijevom boku.

Mato Miloš novi je igrač poljskog prvoligaša Widzew Lodza. Ovaj 29-godišnji desni branič, koji je znao igrati i na lijevoj strani, u Osijek je došao nakon epizoda u Portugalu (Benfica, Deportivo Aves) i Poljskoj (Lechia Gdansk) te s jednim nastupom za reprezentaciju Hrvatske, bio dio mnogih važnih utakmica koje su Bijelo-plavi odigrali u godinu i pol dana koliko je bio član našeg kluba te dao svoj doprinos rekordnoj sezonu 2020/21. u kojoj je ostvaren najbolji prvenstveni rezultat u klupskoj povijesti.

Osijek će ostati u lijepom sjećanju

Hvala svima u klubu na lijepih godinu i pol dana u Gradskom vrtu. Na svakoj utakmici i u svakom treningu trudio sam se dati najbolje od sebe da doprinesem rezultatima koje klub ostvaruje. Osijeku želim svu sreću u nastavku sezone, klub, grad i ljudi koje sam ovdje upoznao uvijek će mi ostati u lijepom sjećanju, poručio je Miloš.

Nogometni klub Osijek ovim putem zahvaljuje Mati Milošu na svemu što je dao Bijelo-plavima!