Igrači rođeni 2012. godine ostvarili su nekoliko zapaženih pobjeda poput one protiv Ferencvaroša i MTK.

Početnici Osijeka (igrači rođeni 2012. godine i mlađi) osvojili su četvrto mjesto na 4. International Borac Cupu u Kneževim Vinogradima. Mladi Bijelo-plavi u skupini su remizirali sa Željezničarom 1:1 (Žigić) te pobijedili PVSK Pečkuh 2:0 (Žigić, Šikić) i Jedinstvo iz Donjeg Miholjca 7:0 (Šikić 3, Markotić 3, Perić). U osmini finala naši su igrači bili bolji od Ferencvaroša rezultatom 2:0 (Vladika, Zečević) pa u četvrtzavršnici porazili MTK 2:0 (Vladika, Žigić). Na putu do odličja naši mladi nogometaši zaustavljeni su porazom od Crvene zvezde 3:0, pa od Hajduka u utakmici za treće mjesto rezultatom 2:0.

Za Bijelo-plave su nastupili: Lovro Markotić, Luka Major, Niko Paljević, Toni Jurčević, Dino Idrizović, Bruno Kovač Brun, Fran Vladika, Ezra Žigić, Niko Perić, Roko Zečević, Lucas Batrac, Karlo Šikić, Zdenko Mikić, Srđan Planinac i Marko Merkaš.