Naši kadeti pogotkom Antona Matkovića pobijedili 2:1, juniori i pioniri Bijelo-plavih poraženi su od Rudeša i Lokomotive istim rezultatom.

Juniori Bijelo-plavih poraženi su na gostovanju kod Rudeša (2:1) u utakmici u kojoj se pred sam kraj činilo da će sva tri boda odnijeti put Gradskog vrta. U 90. minuti kod rezultata 1:1 kapetan Osijeka Luka Barić imao je priliku s bijele točke donijeti puni plijen svojoj momčadi, ali njegov pokušaj zaustavio je domaći vratar Eugen Ciban. U nastavku su Bijelo-plavi imali udarac iz kuta iz kojeg nisu došli do prilike za pogodak, a onda je Mirko Sušak u drugoj minuti sudačke nadoknade osigurao puni plijen domaćinu.

Neizvjesna završnica

Prethodno je u 55. minuti Grgo Huljić pogodio za vodstvo domaćina da bi u 75. Matej Lugarić poništio njegov pogodak i skrojio neizvjesnu završnicu u kojoj su Bijelo-plavi ostali bez bod(ov)a. Ipak, za pohvaliti je još jedna, u natjecateljskom smislu, sadržajna utakmica naših juniora koji su u sučeljavanju s igračima starijeg godišta još jednom pokazali igrački potencijal. U idućem kolu juniore očekuje derbi protiv Cibalije.

Kadeti slavili

Ono što su juniori izgubili u 90. minuti kadeti Osijeka su dobili i pobijedili (2:1) na gostovanju kod Lokomotive. Junak ove priče bio je Anton Matković, joker s klupe trenera Ante Bekavca, koji je u 65. minuti ušao u igru pa u drugoj minuti sudačke nadoknade pogodio pobjedu Bijelo-plavih. Naši kadeti su poveli u 19. minuti pogotkom Miloša Jovičića, dok su domaćini poravnali u 42. minuti preko Mara Kosovića.

Pioniri poraženi 2:1

Identičan rezultat bio je i u pionirskom ogledu s Lokomotivom, ali u korist domaćina koji je slavio 2:1. Bijelo-plavi su poveli preko Mateja Gagulića u 26. minuti, ali domaćin je preko Zvonimira Kostelca i Nike Jemina preokrenuo rezultat. U idućem kolu pioniri i kadeti Bijelo-plavih bit će domaćini Solinu.