Bijelo-plavi su prijetili iz svih oružja i sa svih pozicija, ali nisu uspijevali ugurati loptu u suparnički gol čak ni kada ju je s dva metra trebalo ugurati u prazna vrata.

Juniori Osijeka remizirali su protiv Cibalije u utakmici 5. kola Prve NL za ovaj uzrast. Susjedski derbi završio je bez golova samom pukom nesrećom za Bijelo-plave koji su se pošteno ispromašivali. Gosti su se branili, kapetan Barić i društvo prijetili iz svih oružja i sa svih pozicija, ali nisu uspijevali ugurati loptu u suparnički gol čak ni kada ju je s dva metra trebalo ugurati u prazna vrata.

Fortuna u četvrtak definitivno nije bila saveznik momčadi Ivana Lajtmana koja je još jednom, razlici u godinama unatoč, odigrala kvalitetnu partiju i naznačila svoj potencijal.

Nakon pet odigranih utakmica juniori Osijeka imaju dvije pobjede, remi i dva poraza, a u idućem kolu gostovat će kod Hajduka.