Mađarskoj je za plasman na Final four Lige nacija dovoljan remi protiv Italije.

Reprezentacija Mađarske, dio koje je i veznjak Osijeka Laszlo Kleinheisler, ostvarila je značajnu pobjedu protiv Njemačke (0:1) u petom kolu Lige nacija. U utakmici u Leipzigu, Laka konjica ostvarila je trijumf zahvaljujući pogotku Adama Szalaija u 17. minuti. U ovoj velikoj pobjedi Mađarske participirao je i Kleinheisler koji je u igru ušao u 67. minuti i odigrao dobru rolu u završnici ogleda i branjenju značajne prednosti. Uz to, mogao se Kleinheisler i upisati među strijelce u samoj završnici, ali nije izašao kao pobjednik u situaciji jedan na jedan s domaćim vratarem.

Na kraju nije ni trebalo, momčad Marca Rossija sigurno je sačuvala prednost i došla u situaciju da remijem u domaćem ogledu protiv Italije može osigurati prvo mjesto u skupini u kojoj se nalaze još Njemačka i Engleska, te tako izboriti Final four Lige nacija. Utakmica protiv Italije na rasporedu je na Puskas Areni u Budimpešti u ponedjeljak 26. rujna u 20.45 sati.