Kapetan Filip Živković pogodio je pobjedu protiv Hajduka i režirao veliko slavlje Bijelo-plavih u Gradskom vrtu.

Kadeti Osijeka ostvarili su pobjedu protiv vršnjaka iz Hajduka i nakon šest kola izjednačili se sa Splićanima na diobi drugog mjesta Prve NL za ovaj uzrast. Odlučujući trenutak dogodio se u 62. minuti kada je kapetan Bijelo-plavih Filip Živković pogodio za 1:0 i veliko slavlje u Gradskom vrtu. U vrlo dobroj utakmici izabranici Ante Bekavca još su jednom ove sezone pokazali kvalitetnu igru i zasluženo došli do bodova.

Pioniri minimalno poraženi

Pioniri su u ogledu sa Splićanima doživjeli minimalan poraz (0:1). Ključni trenutak utakmice dogodio se u 21. minuti kada je Filip Bokan matirao Mateja Grahovca i postavio, pokazalo se, konačni rezultat. Napori Bijelo-plavih da izjednače rezultat i izbjegnu poraz do kraja utakmice nisu urodili plodom. Nakon 6. kola pioniri se nalaze na petom mjestu s tri pobjede, jednim remijem i dva poraza. U idućem kolu, 2. listopada, pioniri i kadeti će gostovati kod Dinama u Zagrebu.