Kadeti i pioniri Osijeka ostvarili su identične pobjede (2:0) protiv Istre 1961, dok su juniori istim rezultatom poraženi kod Mladost Ždralovi.

Juniori Bijelo-plavih poraženi su na gostovanju kod Mladost Ždralovi (0:2) u utakmici u kojoj su primili dva pogotka u završnici utakmice. U 80. minuti za vodstvo domaćina pogodio je Gjergji Kote, dok je konačnih 2:0 postavio Roko Grgić u drugoj minuti sudačke nadoknade. Nakon osam odigranih kola juniori Osijeka nalaze se na 12. mjestu s osam osvojenih bodova. U idućem kolu juniori su domaćini Inkeru iz Zaprešića.

Levak i Puljić

Kadeti Osijeka ostvarili su sigurno pobjedu (2:0) protiv Istre 1961 i niz neporaženosti produžili na šest utakmica. U 15. minuti Bijelo-plave u vodstvo je doveo Sergej Levak, dok je konačnih 2:0 postavio Ljubo Puljić u 51. minuti. Nakon osmog kola Bijelo-plavi kadeti nalaze se na trećem mjestu s tri boda zaostatka za vodećim Dinamom.

Košir i Gagulić

Identičnim rezultatom pobjedu su ostvarili i pioniri Bijelo-plavih koji su do trijumfa došli golovima u početnim minutama prvog i drugog poluvremena. Za 1:0 pogodio je Niko Košir u 6. minuti, dok je konačnih 2:0 postavio Matej Gagulić u 40. minuti. Nakon osam kola pioniri Osijeka nalaze se na petom mjestu s 13 bodova. U idućem kolu pioniri i kadeti Osijeka gostuju kod Cibalije.