Juniori Osijeka pobijedili su Inker 1:0, dok su pioniri i kadeti u susjedskom derbiju bili bolji od Cibalije s 2:0 i 3:0.

Juniori Bijelo-plavih ostvarili su pobjedu protiv zaprešićkog Inkera (1:0) u utakmici 9. kola Prve NL. Odlučujući trenutak utakmice dogodio se u 18. minuti kada je Dominik Solić poentirao za tri boda. Bijelo-plavi su uspješno odradili još jedan ispit na putu svog nogometnog sazrijevanja i protiv momčadi sačinjenom od igrača starijeg godišta ostvarili zasluženu pobjedu. Nakon devet odigranih kola juniori su na 9. mjestu s 11 osvojenih bodova, a u idućem kolu očekuje ih gostovanje kod Šibenika.

Rani pogodak Živkovića

Kadeti Osijeka ostvarili su uvjerljiv trijumf na gostovanju kod Cibalije koju su pobijedili rezultatom 3:0. Već u 2. minuti strijelac je bio Filip Živković, do poluvremena na 2:0 je povisio Antonio Mladinović, da bi konačnih 3:0 u 68. minuti postavio Anton Marković. Nakon devet kola kadeti su na trećem mjestu s 22 osvojena boda, tri manje od vodećeg Dinama.

Zlatar u završnici

Pioniri Bijelo-plavih pobjedu (2:0) na gostovanju kod Cibalije ostvarili su golovima jokera s klupe Serđa Zlatara. U 52. minuti ušao je u igru, a onda u 62. i 68. postigao dva pogotka za slavlje u susjedskom derbiju. Nakon devet odigranih kola pioniri su na petom mjestu sa 16 osvojenih bodova. U idućoj utakmici na rasporedu 6.11. pioniri i kadeti Osijeka gostuju kod Rijeke.