Delegacija Bijelo-plavih u četvrtak je sudjelovala na gala večeri na kojoj su prisustvovali svi klubovi koji nastupaju na turniru.

Pioniri Osijeka (igrači rođeni 2008. godine) nalaze se u Maleziji gdje nastupaju na Supermokh Cupu 2022., međunarodnom turniru koji u je u tri uzrasta okupio 24 momčadi iz cijelog svijeta. Turnir se održava u Nacionalnoj nogometnoj akademiji nogometnog saveza Malezije.

Delegacija Bijelo-plavih u četvrtak je sudjelovala na gala večeri na kojoj su prisustvovali svi klubovi koji nastupaju na turniru, a predstavnici kluba predvođeni Miroslavom Žitnjakom domaćine iz nogometnog saveza Malezije darovali su dresom NK Osijek.

Pioniri Bijelo-plavih, koje vodi trener Matej Žitnjak, razigravanje u skupini zaključili su s tri pobjede i remijem i čekaju ishod drugih utakmica o kojima će ovisiti hoće li razigravati za zlato ili broncu.