Finale je na rasporedu u nedjelju 30. listopada u 13.30 sati po hrvatskom vremenu uz livestream na YouTube kanalu turnira.

Pioniri Osijeka, koji nastupaju na međunarodnom turniru Supermokh Cup u Maleziji, igrat će u finalu protiv vršnjaka iz francuskog giganta Paris Saint-Germaina. Igrači Mateja Žitnjaka (2008. godište), do finala je stigla pobjedama protiv FC Chonburi 7:0 (Jaman, Korman, Gagulić, Košir, Papac, Sabo, Miličić), FC Fagiano Okayama 2:1 (Košir, Perković), RF Young Chamos 7:0 (Košir 2, Perković 2, Jaman, Miličić, Čočaj) te remijem protiv AMD Panthers 2:2 (Jaman 2).

Finale protiv PSG-a na rasporedu je u nedjelju 30. listopada u 13.30 sati po hrvatskom vremenu, a izravni prijenos moguće je pratiti OVDJE.

Supermokh Cup 2022. okupio je 24 momčadi iz cijelog svijeta u tri uzrasta, a domaćin mu je Nacionalna nogometna akademija nogometnog saveza Malezije.