Juniori su remizirali s Rijekom 1:1, dok su kadeti i pioniri protiv istog suparnika ostvarili pobjede 3:0 i 2:0.

Juniori, kadeti i pioniri Osijeka vratili su se u Gradski vrt s čak sedam bodova osvojenih iz tri ogleda s gostovanja kod Rijeke. U subotu ujutro otvorili su juniori koji su odigrali čvrstu i kompaktnu utakmicu protiv drugoplasirane momčadi prvenstva, imali svoje prilike za puni plijen s Rujevice, ali i izvrsnog Filipa Marića koji je s nekoliko bravuroznih obrana (sa)čuvao bod i konačnih 1:1. Poduzetni domaćin, koji je u kadru imao i nekolicinu starijih igrača sa seniorskim iskustvom, imao je inicijativu, a Bijelo-plavi u čvrstom i pokretnom bloku tražili prilike za polukontru kakvu su dočekali u 34. minuti kada je domaći vratar odbio jedan udarac Amara Zahirovića i dao priliku Mateju Lugariću da s pet, šest metara zakuca loptu u mrežu - 0:1.

Domaćin je izjednačio u 47. minuti iz kaznenog udarca kojeg je u pogodak sigurno pretvorio Niko Gajzler, a Bijelo-plavi su imali još jednu odličnu situaciju iz kontranapada koju su zakomplicirali Ante Barišić i Luka Barić pa je izostao završni udarac. Domaćin je do kraja pritisnuo, ali odlični Marić i pokretljiva obrana koja je bila pravovremena u bloku sačuvali su vrijedan bod.

Kadeti osam bez poraza

Kadeti Osijeka do pobjede (2:0) na Kvarneru stigli su furioznim početkom na krilima dvostrukog strijelca Ivana Barića. Već u 3. minuti devetka Bijelo-plavih pogodila je za 0:1, a onda u 25. drugim pogotkom na utakmici najavio da će bodovi put Gradskog vrta. Kadetskoj momčadi ovo je osma pobjeda u deset odigranih utakmica i osma uzastopna utakmica bez poraza.

Uspješni i nakon Malezije

Odličnu utakmicu u Rijeci, začinjenu s tri pogotka i čistom mrežom, odigrali su i pioniri Bijelo-plavih koji su u 20-ak minuta drugog poluvremena potvrdili dominaciju i zasluženo slavili. U 43. minuti za 0:1 pogodio je Dražen Jaman, za 0:2 u 55. je pogodio Matej Gagulić, a sve dvojbe oko pobjednika u 64. minuti iz kaznenog udarca razriješio je Niko Košir. Nakon povratka s turnira u Maleziji pionirska momčad nastavila je s dobrim rezultatima i ostvarila šestu ovosezonsku pobjedu. U idućem kolu juniori, kadeti i pioniri Osijeka bit će domaćini Slaven Belupu.