Odigrano je 5.kolo I.HNL za Pionire i Kadete u kojem su bijelo-plavi bili uspješniji od Varaždina.

U nedjelju smo imali prilike pratiti dva jako zanimljiva dvoboja na pomoćnom terenu Gradskog vrta. Pioniri su prvi otvorili ove susreta protiv Varaždina i na kraju uvjerljivo slavili, iako gosti nisu bili bez šansi. Pioniri su u ovoj utakmici ipak bili bolja momčad te zasluženo slavili i s ta tri boda smjestili se na peto mjesto prvenstvene tablice. Pogotke za bijelo-plave postigli su: Mihael Kuprešak u 8. i 63.minuti te Ivan Mikšić u 24.minuti. Gosti su s novim porazom ostali na pretposljednjem mjestu.

Kadeti su nakon Pionira također odigrali zanimljivu utakmicu u kojoj smo mogli vidjeti čak šest pogodaka. Do poluvremena utakmica je bila, doslovno, gol za gol. Kadeti su u dva navrata vodili, no gosti iz Varaždina su se uvijek vraćali. Takvo stanje bilo je sve do 38. minute kada za 3:2 zabija Deni Stojanac. S tim rezultatom otišlo se na predah, a u nastavku utakmice „pao“ je samo jedan pogodak. Ivan Ikić u 60. minuti zaključio je susret pogotkom za 4:2. Uz Stojanca i Ikića (16.minuta, 60.minuta), gol za bijelo-plave postigao je Marin Magdić. Kadeti su s ovom pobjedom došli na deveto mjesto I.HNL.

U nastavku teksta možete pogledati sažeto o utakmicama.