Delegacija NK Osijek posjetila je Memorijalno groblje žrtava iz Domovinskog rata i poklonila se poginulim braniteljima i civilnim žrtvama.

Ni dosadna i prilično jaka jesenska kiša nije mogla zaustaviti mnoštvo ljudi koje je i ove godine došlo u Vukovar, obilježiti godišnjicu stradanja Grada heroja, sada već trideset i prvu. Kolona sjećanja ponovno je okupila ljude iz različitih krajeva Hrvatske i onih koji su došli iz inozemstva kako bi odali počast, na državni praznik, hrvatskim braniteljima i svima onima koji su poginuli u borbi za samostalnu i neovisnu državu Hrvatsku. Odnosi se to i na brojne civile, stradale u žestokim agresorskim napadima, a potom i okupaciji Vukovara. Na Memorijalnom groblju žrtava iz Domovinskog rata vijenac stradalima, posebice zaslužnima za herojski otpor okupatorima, na središnjem su spomeniku vijenac položili i svijeće zapalili predstavnici NK Osijek. To su ovaj puta bili sportski direktor Ivica Kulešević, klupski skaut i nekadašnji kapetan Bijelo-plavih Damir Vuica, naš povjerenik za sigurnost Slavko Hojsak i glasnogovornik Mario Mihić. Još jednom smo se naklonili svima koji su dali ono najvrijednije, vlastiti život, za slobodu Lijepe naše. Neka im je vječna slava i hvala!