Pioniri i kadeti Osijeka ostvarili su dvije pobjede s po 4:0 na gostovanju kod Zadra.

Pioniri i kadeti Osijeka ostvarili su uvjerljive pobjede na gostovanju kod Zadra i nastavili uspješne nizove koje imaju u Prvoj NL za svoje uzraste.

Brza odluka

Pioniri Bijelo-plavih do pobjede u Zadru došli su s četiri postignuta pogotka za samo 11 minuta. U 6. i u 9. minuti strijelac je bio Dražen Jaman, u 15. je pogodio Vito Papac, a već minutu kasnije pogodio je Tin Vragolović za konačnih 4:0. Nakon 12 utakmica pioniri imaju osam pobjeda i jedan remi i nalaze se na četvrtom mjestu s utakmicom manje od trećeplasiranog Dinama.

Kadeti nadomak vrha

Pobjedu istovjetnim rezultatom ostvarili su i kadeti Osijeka koji su četiri pogotka postigli u intervalu od 50 minuta. U 18. i 52. minuti strijelac je bio Josip Dabić, u 43. Filip Živković, a konačnih 0:4 postavio je Anton Matković u 68. minuti. Nakon 12 utakmica kadeti Bijelo-plavih imaju 31 bod, tri manje od Dinama i Hajduka koji imaju utakmicu više.

U idućem kolu pioniri i kadeti Osijeka bit će domaćini Gorici.