Igrači druge momčadi Osijeka Tin Sajko i Domagoj Bukvić sudjelovali su u prvom krugu kvalifikacija za EP i kao prvoplasirana momčad izborili drugi krug.

Hrvatska reprezentacija do 19 godina pobjedom protiv Finske (3:0) zaključila je prvi krug kvalifikacija za Europsko prvenstvo i izborila elitno kolo na kojem će tražiti plasman na kontinentalnu smotru. Dio reprezentacije su i igrači Osijeka 2 Tin Sajko i Domagoj Bukvić koji su dali svoj doprinos ovom bitnom rezultatu kojeg je ostvarila selekcija Josipa Šimunića.

Mini Vatreni su u prvom kolu uvjerljivo pobijedili Farske Otoke (6.0) u drugom iznenađujuće izgubili od Finske (1:2) da bi u posljednjem kolu uvjerljivom i zasluženom pobjedom kao prvoplasirana momčad skupine izborili drugi krug. Tin Sajko je bio prvi vratar reprezentacije u sve tri utakmice, dok je Domagoj Bukvić u svakom od ogleda participirao ulaskom u posljednjih 20-ak minuta utakmice.