Naši su mladi nogometaši dvaput svladali Goricu u Gradskom vrtu, dok su juniori izgubili u gostima.

Mlađe kategorije našeg Kluba koje se natječu u HNL-u prošloga su vikenda odmjerile snage s Goricom. Pioniri su u Gradskom vrtu pobijedili svoje vršnjake iz Velike Gorice s 2:0 golovima Jamana i Perkovića i ostali na trećem mjestu s 28 osvojenih bodova s utakmicom manje u odnosu na vodeći Hajduk koji ima 38 i drugoplasiranu Lokomotivu s 31 bodom. Do uvjerljive su pobjede stigli naši kadeti, također na domaćem terenu, a rezultat je bio 4:0. Pogotke su postigli Jovičić, Matković, Mladinović i Živković. Hajduk je na čelnoj poziciji s 37 bodova, slijedi Dinamo s 34 koliko ima i Osijek na trećem mjestu, uz napomenu da Žitnjakovi učenici imaju susret manje u odnosu na konkurente. Gorica je bila domaćin osječkim juniorima i slavila s 3:2 u neizvjesnom dvoboju u kojem su strijelci za Bijelo-plave bili Lugarić i Damjanović. U vodstvu je Dinamo s 35 bodova, ispred Rijeke s 33 i Lokomotive koja ima 32. Osijek je trenutno osmi sa 18 osvojenih bodova.