Kristijan Lovrić vraća se u redoviti trenažni proces i od njega, dakako, puno očekujemo u nastavku sezone.

Nekoliko dana prije ponovnog okupljanja nogometaša Osijeka u Gradskom vrtu, sretan rođendan želimo našem Kristijanu Lovriću! Među istaknutijim željama i njemu je samome svakako povratak u normalan ritam treninga kako bi potpuno spreman dočekao nastavak sezone, budući da je veći dio dosadašnje morao propustiti zbog operacije trbušnog zida. Od svog krilnog napadača svi puno očekujemo s obzirom na njegove igračke kvalitete i rejting u hrvatskom nogometu i tako je od njegovog prvog dana u Gradskom vrtu.

Od Ogulina do Gradskog vrta

Kiki je rođen 1. prosinca 1995. u Ogulinu, odakle ga je nogometni put vodio u Kustošiju, Lokomotivu, Lučko i Goricu u kojoj je potvrdio svoj igrački potencijal, pa se našao na meti i našeg Kluba. Doveli smo ga u svoje redove sredinom veljače ove godine, a od tada je za NK Osijek nastupio 16 puta, postigao dva pogotka (na Šubićevcu i protiv Istre na domaćem terenu) uz dvije asistencije, uz činjenicu da nije bio u idealnom stanju za sve ono što ga je očekivalo na terenu. Krajem ljeta je probleme riješio operativnim zahvatom i polako se u fitnessu vraćao u trenažni proces koji bi sada trebao nastaviti punim intenzitetom. Lovrić je u HNL-u bio strijelac 48 puta, ima i jedan nastup za A reprezentaciju Hrvatske, u kvalifikacijskom dvoboju s Maltom, krajem ožujka prošle godine na Rujevici u pobjedi Vatrenih od 3:0.