Bijelo-plavi poraženi u finalu od DAC-a, Jan Adžić najbolji vratar turnira.

Pioniri Osijeka (igrači rođeni 2009. godine i mlađi) pod vodstvom trenera Tonija Kaćunića, osvojili su drugo mjesto na međunarodnom turniru kojeg je ukrajinski MFA Mukachevo organizirao u mađarskoj Kišvardi. U finalnoj utakmici Bijelo-plavi su poraženi od slovačkog DAC-a iz Dunajske Strede rezultatom 4:2. Pioniri su brzo došli u rezultatski zaostatak, ali uspjeli se vratiti golovima Gašparovića i Markovića, da bi DAC u posljednjih deset minuta s nova dva pogotka došao do konačne pobjede.

Bijelo-plavi su prethodno u skupini pobijedili MFA Mukachevo 2:0 (Dedić, Papac) i Puškaš Akademiju (Gašparović), te remizirali s Košicama (0:0). Uz medalje za drugo mjesto, vratar Osijeka Jan Adžić proglašen je najboljim vratarem turnira. Za Osijek su nastupili: Jan Adžić, Karlo Janjić, Matej Vinković, Luka Posavec, Noa Purgar, Izak Ježić, Nemanja Kolarević, Karlo Jurjević, Jakov Dedić, Mihael Marković, Vito Papac, Borna Čikojević, Niko Kurtović, Josip Cipar, Petar Šimun Jaman, Lovro Tadić, Roko Cerić, Ante Pavičić, Lovro Černušak i Josip Gašparović. Stručni stožer činili su Toni Kaćunić, Stjepan Vranješ, Silvio Ježić i Tomislav Marđetko.