Ognjen Bakić je 6. siječnja napunio 20 godina, a jedna od velikih želja svakako mu je izboriti se za mjesto u momčadi Osijeka.

U četvrtak je slavio Josip Špoljarić, a petak je u znaku Ognjena Bakića koji danas, 6. siječnja, ima 20. rođendan. Rođen je u Kotoru 2003. i prošao je sve mlađe selekcije Crne Gore, a trenutno je član njihove U-21 reprezentacije. U naše je redove stigao prije godinu dana iz redova ljubljanske Olimpije i prvo se morao dokazivati u momčadi Osijeka II. No, relativno je brzo uspio skrenuti pozornost na sebe, pa je priključen prvotimcima. Debitirao je u Gradskom vrtu protiv Slaven Belupa, 31. srpnja 2022., a dosad je u svih 7 natjecateljskih nastupa ulazio s klupe. Ognjen će se potruditi da u proljetnom nastavku sezone izbori i veću minutažu i ozbiljno se nametne stručnom stožeru, a mi mu pritom želimo puno uspjeha i naravno – sretan rođendan!