Suparnik iz srpske Superlige imao je vodstvo na poluvremenu, da bi Osječani bili bolji u drugom dijelu.

Javor iz Ivanjice testirao je našu, trenutno, pričuvnu postavu, a rezultat je bio 2:1 za osječku momčad. Osijek je prvi stvorio pravu priliku u kojoj se našao 16-godišnji Živković čiji je udarac s desetak metara Velimirović uspio obraniti. U 28. minuti u pravoj šansi našao se Gigić. Uspio je prebaciti Barešića, ali je uporni Cheberko izbio loptu s gol-linije. Leovac je potom snažno pucao, no nije pogodio okvir vratiju. U samoj završnici prvog dijela, u 43. minuti, opet opasni Gigić uspijeva izmaknuti svojim čuvarima, izbija sam ispred Barešića koji je bio „na lopti“, no ona je ipak završila u mreži za 0:1.

Preokret u drugom dijelu

U drugom poluvremenu Leovac je još jednom na udarcu, a loptu je poslao malo iznad grede. Dobar pokušaj imao je i Omerović kada je lopta završila uz desnu vratnicu. Na drugoj strani glavom je zaprijetio Milošević i natjerao Barešića na dobru obranu. U 69. minuti dosuđen je kazneni udarac za Bijelo-plave nakon što je pred vratima Javora srušen Živković. Siguran egzekutor bio je Bakić. I onda su Osječani, u 85. minuti, stigli do pobjede. Hiroš je fino proigrao Omerovića u šesnaestercu, a ovaj s 13-14 metara naciljao bliži, vratarev desni donji kut za 2:1. Osijek je igrao u sastavu: Barešić ('62. Kolić), Bartolec, Škorić, Lončar ('40. Alexander), Cheberko, Leovac, Bakić, Omerović, Hiroš, Babić i Živković.