Antonio Mance, 27-godišnji napadač, karijeru će nastaviti u redovima mađarskog prvoligaša Debrecena. Riječ je o sedmoplasiranoj momčadi tamošnjeg prvenstva koja se u proljetnom dijelu sezone želi uključiti u borbu za europski plasman. Mance je među Bijelo-plave stigao u srpnju 2019. godine i za NK Osijek upisao 66 nastupa uz 16 golova i pet asistencija. Neki od njegovih golova ostat će posebno upamćeni zbog značaja kojeg su imali, posebno onaj pobjedonosni u srazu s Dinamom u veljači prošle godine na 75. godišnjicu osnutka kluba.

Za vrijeme trajanja ugovora s našim klubom bio je na posudbama u Puskas Akademiji i Erzebirge Aueu.

NK Osijek ovim putem zahvaljuje Antoniju na svemu što je dao klubu i želi puno sreće u nastavku karijere.