Na prvom ovogodišnjem gostovanju naša će momčad u subotu igrati s Lokosima u Kranjčevićevoj.

Došlo je vrijeme i za naše prvo gostovanje u drugom dijelu sezone. Odradili smo dva uzastopna domaćinstva, šteta što pritom nismo osvojili svih šest bodova, ali je bilo dosta dobrih stvari u ogledima s Rijekom i posebice Goricom. Sada nas očekuje utakmica s Lokomotivom u Zagrebu, na stadionu u Kranjčevićevoj ulici, koja nas očekuje u subotu od 15 sati. U nedjelju nitko od naših nogometaša nije sankcioniran kartonom, pa s te strane nemamo problema uoči predstojećeg susreta. Nitko se, srećom, nije ni ozlijedio, tako da bi trener Rene Poms trebao imati na raspolaganju (barem) kadar kojega je suprotstavio Goričanima.

Lokomotiva voli nadigravanje

Vidjet ćemo ovih dana kakva će biti situacija s Danijelom Lončarom koji je propustio oba dosadašnja susreta nakon ozljede na istarskim pripremama, a u prošlom kolu iz svih je kombinacija izostao i Mihret Topčagić čiji oporavak ne bi smio biti dugotrajniji. Što se tiče Lokosa, neupitno je riječ o kvalitetnoj i poletnoj momčadi koja se voli upustiti u nadigravanje bez obzira na protivnika. Ne sumnjamo da će tako biti i u subotnjem dvoboju kojega Osječani, naravno, žele riješiti u svoju korist, znajući da će za pobjedu biti potrebno uložiti puno toga na terenu i ponoviti dobar dio onoga što su pokazali u prošlom kolu.