Bijelo-plavi zaustavljeni u četvrtfinalu protiv Parme.

Druga momčad pionira Osijeka (igrači rođeni 2009. godine i mlađi) osvojila je sedmo mjesto na jakom međunarodnom turniru Mišo Brečko Kup na kojem su nastupili i milanski Inter, Red Bull Salzburg, Parma… Nakon uvjerljivog prolaska kroz skupinu u kojoj su remizirali s Rukh Lvivom 2:2 (Dedić, Sporiš) i pobijedili Aluminij 1:0 (Sporiš) pa Bravo 3:0 (Tomašević, Jaman, Posavec), u četvrtfinalu su poraženi od talijanske Parme 2:1 (Kolarević).

U razigravanju od 5. do 8. mjesta Bijelo-plavi su nakon remija u regularnom dijelu (2:2, Dedić 2) poraženi od banjalučkog Borca nakon jedanaesteraca (3:4). U utakmici za sedmo mjesto Bijelo-plavi su pobijedili Iliriju 1:0 (Dedić).

Za Osijek su nastupili: Jan Adžić, Karlo Janjić, Endi Vinogradac, Luka Posavec, Noa Purgar, Izak Ježić, Nemanja Kolarević, Fran Sporiš, Jakov Dedić, Mihael Marković, Lukas Ljubojević, Petar Tolić, Niko Kurtović, Karlo Tomašević, Ante Pavičić, Josip Gašparović, Lovro Tadić i Petar Šimun Jaman.

Stručni stožer činili su: Toni Kaćunić, Silvio Ježić, Stijepan Vranješ i Tomislav Marđetko.