U četvrtak je odigrano šesto kolo I.HNL za Juniore koji su doživili težak poraz od Cibalije.

Vodeća momčad prvenstva, Cibalia, ugostila je Juniore bijelo-plavih koji su u Vinkovce otišli s nadom kako bi se eventualnom pobjedom priključili vrhu tablice. Nažalost, to se nije dogodilo. Vinkovčani su pokazali da su u ovom trenutku ipak bolja momčad od bijelo-plavih, što je vidljivo i po pozicijama na prvenstvenoj tablici. Cibalia je na poluvrijeme otišla s prednošću od 2:0 (Zvonimir Filipović, 2.min; Marko Mlakić, 32.min.). Nadu Juniorima za povratak u utakmicu donio je Stjepan Salapić u 53 minuti kada je postigao zgoditak za 2:1. Nada je trajala samo četiri minute kada Cibalia zabija za 3:1 (Zvonimir Filipović, 57. min.). Konačni rezultat (4:1) postavio je Edi Kopf pogotkom u 75. minuti. Juniori su zbog ovog poraza pali na sedmo mjesto prvenstvene tablice.

U nastavku teksta možete pročitati sažeto o utakmici.

Četvrtak
Cibalia vs Juniori 4:1
(Salapić)