Naši mladi nogometaši osvojili su zlatne medalje u uzrastima U-12 i U-9, te treće mjesto u kategoriji U-11 na Međugorje Cupu 2023. 

Mlađi uzrasti Nogometnog kluba Osijek ostvarili su zapažene rezultate na Međugorje Cupu 2023. s kojeg su se vratili s dva zlata i jednom brončanom medaljom. Prva mjesta mladi Bijelo-plavi ostvarili su u konkurenciji igrača rođenih 2011. i 2014. godine, dok je treće mjesto osvojila generacija rođena 2012. godine.

U selekciji U-12, koju vodi trener Dražen Vidović, Bijelo-plavi su nakon što su prošli skupinu pobijedili FK Zlatna Lopta (4:3), Zrinjski (4:2) i u finalu GOŠK Dubrovnik (1:0, Vidović).

U selekciji U-9, koju vodi trener Mario Mijatović, u završnici turnira pobijedili smo Jadran KS (4:2), ŠF Derby (3:2) i Dinamo (2:0, Marić, Pavić).

U kategoriji U-11, koju vodi trener Danijel Bogdan, do trećeg mjesta došli smo pobjedom protiv ŠN Limači (13:0) u četvrtfinalu, porazom od ŠF Derby (2:3) nakon udaraca s bijele točke u polufinalu pa pobjedom protiv Širokog Brijega (5:1) u utakmici za treće mjesto.

Selekcija U-13 zaustavljena je u četvrtfinalu od Jadran KS (4:5) nakon udaraca s bijele točke, baš kao i U-8 od koje je bolji bio HŠK Zrinjski (1:4).

Za 2010. godište su nastupili: Roko Katić, Alberto Krasnić, Rok Kujavec, Matej Nišić, Jakov Babić, Ante Crljen, Josip Cipar, Borna Ljubanović, Petar Rošta, Matej Crnković, Fran Kuprešak, Noa Domazet, Mislav Mandić, Teo Šubalić, Stipe Dugandžić, Petar Šimun Jaman, Borna Solin, Tin Šorša, Josip Pavičić i Petar Tolić. Trener: Silvijo Ježić.

Za 2011. godište su nastupili: Patrik Čekeliš, Aleksandar Novaković, Fran Šarčević, Marko Kovačević, Franko Vidović, Luka Bereš, Luka Mrkonjić, Stipe Bubalo, Adrijan Popović, David Mendeš, Marko tomić, Dino Šehović, Luka Majić, Ivano Radan, Karlo Čuić, Luka Moržan, Ivan Dragić i Jan Rastovski. Trener: Dražen Vidović.

Za 2012. godište su nastupili: Moreno Čabraja, Luka Major, Marko Merkaš, Toni Jurčević, Dino Idrizović, Bruno Kovač Brun, Fran Vladika, Ezra Žigić, Niko Perić, Roko Zečević, Lucas Batrac, Karlo Šikić, Zdenko Markotić i Srđan Planinac. Trener: Danijel Bogdan.

Za 2013. godište su nastupili: Josip Primorac, Maruan El-Ayedi, Matej Galir, Fabian Šmit, Toni Sušec, Ante Filaković, Dominik Pukljak, Šimun Kljajić, Nikola Sebić, Domagoj Maričević, Luka Deže-Deme i Karlo Inhof. Trener: Andrej Burilo.

Za 2014. godište su nastupili: Marko Marić, Toma Mandić, Niko Kljajić, Jakov Pavić, Franko Červenjak, Dominik Horvat, Noa Greganić, Vigo Cigić, Karlo Prutki, Leon Sertić, Jakov Oreč, Ante Tonkovac, Dominik Antlović i Arijan Valentić. Trener: Mario Mijatović.

Za 2015. godište su nastupili: Jona Mejdanac, Lovro Petrović, Karlo Kekelić, Duje Šutalo, Tin Sarilar, Niklas Jukić, Emanuel Perošević, Jakov Smoje, Borna Bencek i Mislav Krstanović. Trener: Josip Kovačević.

Na turniru u Međugorju nastupile su i dvije momčadi Vardarca, s kojim NK Osijek ima suradnju, a koje su nastupile s 2012. i 2014. godištem. Za 2012. godište Vardarca, koje je igralo u skupini sa Splitom (0:12), Željezničarom (0:3) i Primorcem iz Stobreča (2:0, Erdeši, Faraho), nastupili su: Fran Gelić, Karlo Festetics, Viktor Fesetics, Gabrijel Krijan, Petar Erdeši, Zack Fekete, Tio Matej Gelić, Leon Gelić, Luka Gelić, Tibor Faraho. Trener: Igor Apčag. Za 2014. godište Vardarca, koje je igralo u skupini sa Željezničarem (0:9), Šibenikom (0:6) i Bambi Tuzlom (0:9), nastupili su David Novak, Noel Kelemen, Krištof Legradi, Leon Dalmatin, Mathias Lakatoš, Fran Dako i Iva Erdeši. Trener: Dino Sladić.