Radno vrijeme Ticket pointa bit će od srijede do petka od 10 do 18 sati i u subotu od 10 do 17 sati.

U srijedu 15. ožujka na Ticket pointu kod tribine Zapad stadiona Gradski vrt počet će prodaja pojedinačnih ulaznica za utakmicu protiv HNK Šibenik na rasporedu u subotu 18. ožujka u 16 sati na stadionu Gradski vrt. Radno vrijeme Ticket pointa bit će od srijede do petka od 10 do 18 sati i u subotu od 10 do 17 sati. Ulaznice je moguće kupiti i online na www.ulaznice.hr.

Cjenik pojedinačnih ulaznica

Osijek II

Svi vlasnici polugodišnjih ulaznica imaju slobodan ulaz na utakmice Osijeka II. Cijene ulaznica za osobe starije od 15 godina iznosit će tri eura, dok će za djecu do 15 godina cijena ulaznice iznositi 1 euro.
Pravilnik o općim uvjetima kupovine i korištenja ulaznica NK Osijek s.d.d. za natjecateljsku sezonu 2022/2023. možete pronaći ovdje.