Prošlog su vikenda selekcije koje nastupaju u I.KLM odigrale svoje utakmice.

U subotu su Juniori II dočekali Belišće i natjerali ih da Osijek napuste s čak šest golova u svojoj mreži. Iznimno dobra igra bijelo-plavih bila je nagrađena u 33.minuti kada je za vodstvo Osijeka zabio Marin Begić. Do kraja prvog poluvremena bijelo-plavi su zabili još dva pogotka. Strijelac oba bio je Stjepan Plazonja u 39. i 45.minuti. Drugo poluvrijeme Osijek otvara pogotkom. U 38.minuti ponovno je bio precizan Plazonja. Do kraja utakmice u strijelce su se još upisali Mihael Žaper (54.minuta) i Filip Lekić (68.minuta). Trener Juniora II, Vlado Bilić, može biti izuzetno zadovoljan igrom svoje momčadi koja je dodatno učvrstila vodeću poziciju na tablici.

Mlađi Pioniri u nedjelju su gostovali kod Sloge u Novoj Gradiški. Bila je to utakmica koja se morala pobijediti ukoliko se želi zadržati dobra pozicija koja garantira borbu za vodeću poziciju koju trenutno drži Marsonia. Domaćin Sloga pružala je dostojan otpor objektivno jačoj ekipi Osijeka. Na sreću bijelo-plavih, priseban je u 55.minuti bio je Mateo Mendeš koji je postigao važan zgoditak za 0:1. Tijek utakmice se do kraja nije mijenjao te su tako gosti iz Osijeka uzeli vrlo važna tri boda. Čestitamo igračima Danijela Bogdana koji su zadržali drugo mjesto na tablici, samo bod iza vodeće Marsonije.

U nastavku teksta možete pročitati sažeto o svim utakmicama.

Subota
Kadeti II vs Belišće 1:1
(Dietzman)
Juniori II vs Belišće 6:0
(Plazonja 3, Begić, Žaper, Lekić)

Nedjelja
Sloga NG vs Ml.Pioniri 0:1
(Mendeš)
Sloga NG vs Pioniri II 3:1
(Jurić)
Početnici vs Višnjevac 10:0
(Džeko 3, Barić 2, Maras 2, Herceg, Petrović, Budiša)
Početnici II vs Višnjevac 11:0
(Sopić 3, Živković 2, Grgić, Majdenić, Siler, Rešetar, Bilić,Barić)