1
:
3
  • 16:53

• Kraj utakmice, Osijek je ostvario drugu uzastopnu pobjedu i sada s puno više samopouzdanja nastavlja svoju bitku za Europu.

• 90'+2'

Šego pokušava glavom, nije to bilo opasno po Malenicu.

• 86'

Izlazi Pilj, ušao je Šaranić.

• 84'

izlaze Omerović i Mierez, ušli su Gržan i Špoljarić.

• 83'

Još jedan naš protunapad, opet je bilo vrlo opasno, no Mierez nije točan u predaji lopte.

• 81'

Bukvić je u kontri, ne uspjeva pobjeći domaćoj obrani za kvalitetniju završnicu u svom prodoru...

• 77'

1:3 - BRODIĆ

Varaždin je smanjio rezultat. Šego je probio lijevu stranu pokraj Omerovića i onda unutar šesnaesterca idealno vratio povratnu loptu u sredini gdje je dobro pozicioniran Brodić i sa desetak metara pogađa donji lijevi kut za 1:3.

• 75'

"Požutio" je Caktaš, potpuno bespotrebno nabivši loptu na tribinu kada je ona već bila izvan terena.

• 74'

Karton za Jelenića.

• 68'

Izašao je Leovac, a ušao Jurčević. Umjesto Puclina u igri je Belcar, dok je Uratu zamijenio Mitrovski.

• 67'

Javna opomena za Stanića.

• 65'

GOOOOL 0:3 - MIEREZ

Sjajan gol za 0:3! Omerović je s desne strane idealno centrirao pred vrata Zelenike, na vrhu peterca je bio naš sjajni Argentinac i vrlo aktraktivno poslao loptu u gornji lijevi kut posve nemoćnog domaćeg vratara.

• 62'

"Požutio" je Kolarić.

• 61'

Igru napušta Elezi, na terenu je sada Domjanić.

• 59'

Na klupu ide Lovrić, ulazi Nejašmić.

• 59'

Šego je pucao sa 17 metara, lopta je nekoga od Osječana okrznula i završila u korneru.

• 58'

Mierez i Bukvić su u suparničkom kaznenom prostoru, ovaj potonji je pucao sa 14 metara, ali je blokiran.

• 53'

Što je sada obranio Malenica!? Šego je s lijevog krila idealno ubacio za utrčalog Kolarića koji sa svega 6 metara neometan puca glavom, a vratar Osijeka sjajnim refleksom na gol-liniji sačuvao vodstvo naše momčadi.

• 52'

Udarcem iz daljine tek donekle prijeti Puclin, nema pritom ikakve opasnosti po Malenicu.

• 50'

Pokušaj Stanića glavom, daleko je to od naših vratiju.

• 46'

Dvije fantastične obrane Malenica i ostaje 0:2! Prvo je "skinuo" udarac Brodića iskosa s 8-9 metara, a potom je zaustavio i Elezija u njegovom nastojanju da iz blizine postigne pogodak.

• 46'

Počelo je drugo poluvrijeme, a jedna je promjena na trenera. Umjesto stopera Varaždina Ba ušao je Kolarić.

• Odlično su naši igrači odradili prvih 45 minuta i potpuno zasluženo vode s dva gola razlike.

• 15:41

🥰

• 40'

GOOOOL 0:2 - BUKVIĆ

Evo nam i drugog pogotka u mreži domaćina! Pogriješili su Varaždinci, Ba je potom izgubio dvoboj s upornim Bukvićem koji dolazi na rub šesnaesterca i filigranski precizno pogađa donji lijevi kut nemoćnog Zelenike! Bukvićev je to prvijenac u seniorskoj momčadi Osijeka.

• 39'

Velika prigoda za Bijelo-plave! Prvo je na udarcu bio Lovrić koji je blokiran na desetak metara od vratiju Zelenike, a onda se lopta odbija do Miereza kojeg su također domaći nogometaši uspjeli neutralizirati u vrlo izglednoj situaciji za pogodak.

• 36'

Lopta se odbila od Cheberka u šesnaestercu Osijeka, na nju dolazi Elezi i dobro da je s 12 metara pucao pokraj desne vratnice.

• 35'

Žuti karton dobio je Cheberko, pomalo nepotrebno, gotovo na centru terena.

• 15:26

Puclin je u osječkom kaznenom prostoru, udarac mu je blokirao Barišić u posljednji trenutak.

• 21'

Opasna je kontra Osječana, Leovac s lijevog krila ubacuje loptu u peterac, a Plavi izbacuju loptu ispred Miereza izvan granice igrališta.

• 16'

Sada je "zicer" na drugoj strani terena! Šego je izbjegao zaleđe (?) i dugačkim trkom ušao u 16 metara, a kada su navijači Varaždina već skočili sa svojih mjesta, istrčao je Malenica i odličnom intervencijom sačuvao mrežu!

• 15'

Velika šansa Bijelo-plavih za povećanje vodstva! Iz kornera je odlično ubacio Lovrić, skočio je Mierez i pucao pod samu gredu, da bi Zelenika fantastičnim refleksom izbacio loptu ispod grede u novi korner!

• 8'

Lijepo su kombinirali Brodić i Elezi koji je šutirao s 15 metara, srećom pa je je lopta završila pokraj lijeve vratnice.

• 7'

Caktaš je u prigodi nakon proigravanja Bukvića, međutim, nije uspio uputiti udarac ka vratima s nekih desetak metara.

• 3'

GOOOOL 0:1 - MIEREZ

Osijek već ima vodstvo u Varaždinu. Mierez se izborio za loptu na polovici domaćina, krenuo s njom prema šesnaestercu, prevario varaždinskog stopera Ba, potom i izdržao dvoboj s Puclinom i onda ulaskom u kazneni prostor naciljao donji desni kut pokraj ispruženog Zelenike.

• 2'

Mierez je prvi na udarcu, pucao je s ruba kaznenog prostora, Zelenika je obranio.