Završnica Kupa Hrvatske u konkurenciji pionira i kadeta bit će održana na stadionu HNK Orijent 1919 u Rijeci.

Naviknuli smo već da se mladi nogometaši Osijeka bore za najviše pozicije u državnom prvenstvu, kao i da igraju finala nacionalnog Kupa. I danas nas (srijeda) očekuju dvije završne utakmice najmasovnijeg natjecanja, a u obje će sudjelovati naše momčadi. U borbu za trofej u Kupu, čija je završnica na stadionu HNK Orijent 1919 u Rijeci, prvi će krenuti osječki kadeti. Od 10,30 sati očekuje ih finalni dvoboj s Hajdukom, nakon što su u ovoj kategoriji osigurali naslov u državnom prvenstvu, a to je svakako veliki uspjeh. No, učenici Ante Bekavca silno žele dvostruku krunu. Pred njima je još taj završni korak, koji će neupitno biti težak i pun uzbuđenja na terenu.

Pioniri protiv prvaka

Što se pionira tiče, također će se sastati Osijek i Hajduk, uz napomenu kako su Bijeli prethodno već proslavili titulu prvaka Hrvatske, dok će mladi Osječani u posljednjem kolu idućeg vikenda najvjerojatnije zadržati drugu poziciju, ispred Dinama. Izabranici Mateja Žitnjaka sigurno će dati sve od sebe da bi ovaj puta nadmašili Splićane, bez obzira na njihovu dominaciju u borbi za bodove. Ta će utakmica započeti u 13 sati. U svakom slučaju, poželimo i kadetima i pionirima puno sreće i da se kući vrate sretni i ponosni!