U pionirskom finalu Kupa Hajduk je slavio protiv Žitnjakovih učenika rezultatom 3:0.

Tjelesno snažniji pioniri Hajduka imali su, kao državni prvaci, ulogu favorita, dok su se Žitnjakovi izabranici nadali da ih mogu iznenaditi. To se, ipak, nije dogodilo na riječkoj Krimeji, u drugom finalu Kupa za mlađe kategorije. Dvije krasne prigode imali su Bijelo-plavi već u prvih osam minuta. Prvo je, na samome početku, Gagulićev udarac unutar šesnaesterca završio u suparničkom bloku, da bi pravi „zicer“ potom imao Perković. Gagulić mu je lijepo asistirao, no kada smo već poskočili sa svojih mjesta na tribini, lopta je otišla malo pokraj desne vratnice. Priliku je pred osječkim vratima imao Vojvodić, no nije se baš snašao pri završnom udarcu. Bilo je to sve u prvih 35 minuta koliko traje poluvrijeme u konkurenciji pionira i šteta je što Osijek u tom razdoblju igre nije stekao rezultatsku prednost koju je prema prikazanom zaslužio…

Splićani bolji u nastavku

Na samom početku drugog poluvremena, u 37. minuti, Splićani su došli u vodstvo. Juričić je loptu proslijedio u kazneni prostor gdje je spretno reagirao Bokan i pogodio donji desni kut Grahovčeve mreže. U 43. minuti Hajduk je  postigao i svoj drugi pogodak. Nespretna je bila reakcija naše obrane nakon ubačaja pred vrata, što je iskoristio protivnički kapetan Vojvodić i iz blizine neometan zatresao mrežu. Treći pogodak postigao je Bartulović iz „slobodnjaka“ s 25 metara, naciljavši gornji lijevi kut. Bilo je tada sasvim jasno da će i drugi pobjednički pokal pripasti splitskim nogometašima. Osijek je igrao u sastavu: Grahovac, Sabo, Kalem, Mrkonjić, Košir, Miličić (od 70. Balić), Ježić (od 58. Kolarević), Vragolović (od 66. Bertić), Gagulić (od 70. Korman), Jaman (od 66. Čočaj) i Perković (od 66. Krstić).