Golovima Marina Prekodravca i Antuna Damjanovića juniorska momčad poništila je vodstvo gostuju iz prvog dijela.

Juniori Bijelo-plavih remizirali su protiv Šibenika u utakmici 25. kola HNL-a za ovaj uzrast. Nakon odličnog nastupa na turniru Hrvoje Ćustić, momčad Ivana Lajtmana odradila je još jedan kvalitetan prvenstveni ispit koji će aktualnoj generaciji biti od velikog značaja u idućoj sezoni kada će i dalje imati pravo nastupa za juniorsku momčad.

Bijelo-plavi su u rezultatskom minusu bili već nakon 12 minuta koliko je trebalo Baturini i Škugoru da goste dovedu u vodstvo rezultatom 2:0. Ipak, impuls s klupe donio je izjednačenje u nastavku. U 61. minuti Marin Prekodravac je pogodio za smanjenje vodstva, pa Antun Damjanović u 73. pogodio za 2:2.

U idućem kolu juniori Osijeka gostuju kod Sesveta.

U 25. kolu HNL-a, još u petak, gostovanja kod Slaven Belupa odradili su pioniri i kadeti Osijeka. Kadeti su pobijedili 3:2 i osigurali naslov prvaka, dok su pioniri remizirali bez golova. U zadnjem kolu u subotu 6. svibnja gost Gradskog vrta bit će Zadar.