Caktaš je u dosadašnjih 46 službenih nastupa za NK Osijek postigao 15 golova.

Dan nakon derbija s Dinamom sretan rođendan čestitamo Miji Caktašu! To mu je 31. i drugi kojega slavi u gradu na Dravi. Došao je među Bijelo-plave u zimu prošle godine, kao prava zvijezda HNL-a s obzirom na učinak koji je ostvario, posebno kada je riječ o postignutim golovima. Ukupno ih je na domaćoj nogometnoj sceni zabio 111, a igrajući za Osijek strijelac je bio 15 puta u 46 odigranih utakmica. Ove je sezone 8 puta zatresao suparničku mrežu. Njegova reputacija u domaćem nogometu je neupitna, a vjerujemo kako će mu statistika tijekom igranja u našem klubu postati još upečatljivija, no prije svega na korist cijele momčadi za ostvarenje rezultatskih ciljeva.

Među 10 najboljih strijelaca u HNL-u

Nema puno onih koji su u hrvatskom nogometu uspješniji i bolji strijelci. Caktaš je, recimo, na visokom, sedmom mjestu po broju golova u nacionalnom prvenstvu (94). Ispred njega su samo Davor Vugrinec, Igor Cvitanović, Ivan Krstanović, Joško Popović, Miljenko Mumlek i Tomislav Erceg. Nosio je kapetansku vrpcu splitskog Hajduka, a što se tiče njegove inozemne karijere, dvije sezone proveo je u redovima ruskog Rubina, dok se kraće vrijeme zadržao u Damacu iz Saudijske Arabije. To mu je bio i posljednji klub prije dolaska u Gradski vrt. Ugovor s Nogometnim klubom Osijek ima do ljeta 2025. i svakako mu želimo što više učinkovitih nastupa na zelenom terenu, prije svega uz dobro zdravlje!