Bijelo-plavi su od 33. do 44. minute golovima Damjanovića, Hercega i Blažanovića osigurali visoku pobjedu.

Juniori Bijelo-plavih ostvarili su uvjerljivu pobjedu (3:0) na gostovanju kod Sesveta i ostvarili deseti prvenstveni trijumf sezone kojim su se popeli na šesto mjesto prvenstvene ljestvice. Blitzkrieg momčadi Ivana Lajtmana dogodio se između 33. i 44. minute koliko je trebalo Antunu Damjanoviću, Dorianu Hercegu i Antoniju Blažanoviću da s tri pogotka otklone sve dvojbe oko pobjednika. Juniori Osijeka u nastavku su iskontrolirali utakmicu i priveli je kraju bez značajnih uzbuđenja. U idućem kolu, 13. svibnja, Bijelo-plavi su domaćini Rijeci.

Prvenstvena natjecanja proteklog vikenda završili su pioniri i kadeti Osijeka koji su s 2:1, odnosno 5:1, pobijedili vršnjake Zadra. Pioniri su prvenstvo zaključili kao drugoplasirana momčad za svoj uzrast dok su kadeti još u pretposljednjem kolu pobijedili u Koprivnici i osigurali naslov prvaka.