Prošlog su vikenda utakmice odigrale selekcije koje nastupaju u I.KLM. 

Najuvjerljiviju pobjedu proteklog su vikenda ostvarili Juniori II koji su gostovali u Višnjevcu. Domaćin je teško poražen rezultatom 1:9 koji zorno pokazuje koliko su ozbiljno i angažirano bijelo-plavi ušli u ovu utakmicu. Prvih desetak minuta utakmice nije se moglo zaključiti da će kraj biti takav. Prvo je Osijek došao u vodstvo u šestoj minuti kada gol postiže Ivan Šćurla. Samo tri minute poslije momčad Višnjevca dolazi do izjednačenja autogolom Ivana Pilja. No već u idućem napadu bijelo-plavi ponovno dolaze u prednost od 1:2. Zgoditak postiže Stjepan Plazonja. Nakon tog vodstva bijelo-plavi ubacuju u brzinu više i domaćin više nije mogao parirati. U 19.minuti Mihael Žaper zabija za 1:3, a u 21.minuti Luka Marin postiže pogodak za 1:4. Stjepan Plazonja ponovno se upisuje u strijelce u 23.minuti, rezultat je sada 1:5. Marin Begić u 37.minuti bijelo-plavima donosi već visokih 1:6. U drugom poluvremenu vidjeli smo još tri pogotka u mreži Višnjevca. U 47.minuti za 1:7 zabija ponovno Marin Begić, a u 54.minuti Stjepan Plazonja postiže hattrick za 1:8. Konačni rezultat od 1:9 postavlja Tin Rebrina pogotkom u 71.minuti utakmice. Juniori II pod vodstvom Vlade Bilića nastavljaju „marširati“ prvenstvom. Ovo im je bila osma pobjeda u devet utakmica i s tim rezultatima su vodeća momčad prvenstva ispred Marsonije.

Visoku pobjedu ostvarili su i Mlađi Pioniri koji su ugostili momčad Hajduka iz Pakraca. Momčad Danijela Bogdana još nije poražena u prvenstvu, ali zbog dva neriješena rezultata nalazi se na drugom mjestu prvenstvene tablice, samo bod iza vodeće Marsonije. Bijelo-plavi su od početka utakmice dali do znanja tko je ovdje favorit. Već u drugoj minuti utakmice Osijek vodi 1:0, a strijelac pogotka bio je Andrija Gradinac. Unatoč boljoj igri, do drugog pogotka morali smo čekati do 46.minute kada za 2:0 zgoditak postiže Petar Korov. Minutu kasnije Osijek vodi 3:0. Za visoko vodstvo zaslužan je Luka Conjar. Konačni rezultat utakmice postavlja isti igrač u 57.minuti. Osijek je i dalje drugoplasirana momčad lige sa samo jednim bodom zaostatka za Marsonijom.

U nastavku teksta možete pročitati sažeto o utakmicama.

Subota
Višnjevac vs Kadeti II 0:2
(Gagulić, Gurdon)
Višnjevac vs Juniori II 1:9
(Šćurla, Plazonja 3, Žaper, Begić 2, Marin, Rebrina)
Grafičar vs Početnici 1:4
Grafičar vs Početnici II 0:7

Nedjelja
Mlađi Pioniri vs HAJDUK (P) 4:0
(Conjar 2, Gradinac , Korov)
Pioniri II vs HAJDUK (P) 1:1
(Čajo)