Strijelci za Bijelo-plave bili su Verhas i Blažanović što je bilo dovoljno za remi protiv momčadi koja je dugo pretendirala na naslov prvaka.

Juniori Osijeka remizirali su s Rijekom (2:2) u 27. kolu Prve lige. Bijelo-plavi, bez dijela igrača koji su priključeni drugoj momčadi, prikazali su se u vrlo dobrom izdanju protiv trećeplasirane momčadi prvenstva i zasluženo osvojili bod. Poveli su u 11. minuti kada je vodeći pogodak postigao Ivan Verhas, no gosti su u nastavku preko Jakaca i Begonje uspjeli preokrenuti rezultat. Ipak, u 89. minuti Antonio Blažanović je pogodio za konačnih 2:2.

Nakon 26 odigranih utakmica juniori se nalaze na sedmom mjestu s deset pobjeda, osam remija i osam poraza. U idućem kolu Bijelo-plavi gostuju kod Slaven Belupa.