Osim prvenstvenih utakmica, dvije selekcije bijelo-plavih odigrale su i prijateljske utakmice.

U četvrtak,22.listopada, Juniori II odigrali su prijateljsku utakmicu na Elektri protiv U-17 reprezentacije koju vodi bivši prvotimac Osijeka, Petar Krpan. Reprezentacija se priprema u Osijeku za nadolazeće kvalifikacije, a ova utakmica im je dobro došla kako bi imali priliku vidjeti kako se radilo na tim pripremama. Juniorima II ova je utakmica također dobro došla da se još bolje uigraju i da vide koliko mogu protiv najboljih u njihovoj generaciji. Hrvatska je u ovoj utamici bila bolja i svladala Osijek rezultatom 0:2, a pogotke za „kockaste“ postigli su Javorčić i Špikić. Vrijedi spomenuti kako bijelo-plavi imaju dvojicu svojih igrača u kadru te reprezentacije, a to su Ivan Ikić i Bruno Ivić.

Prijateljsku utakmicu odigrali su i Mlađi Pioniri II protiv Darde u Dardi. Osijek je slavio rezultatom 2:1, a oba pogotka za bijelo-plave postigao je Milić.

Prijateljske utakmice:

Juniori II vs U-17 reprezentacija 0:2
Darda vs Mlađi Pioniri II 1:2
(Milić 2)