• 22:38

• 22:24

• 20:09

Glasujte za najboljeg igrača utakmice! 🗳

• Utakmica je završena posve zasluženom i rezultatski uvjerljivom pobjedom Bijelo-plavih!

• 90'+5'

VAR

Poništen je pogodak Špoljarića na asistenciju Fiolića, konačan je rezultat 1:4.

• 90'+3'

Topčagić je ubacio loptu pred vrata Šibenika, Špoljarić nije uspio doći do nje i glavom je proslijediti iz blizine u mrežu.

• 90'

Izlaze Jurčević i Jugović, ušli su Cvijanović i Špoljarić.

• 89'

Lijepo je ciljao Hiroš s ruba šesnaesterca, centrimetri su odlučivali da lopta ipak završi pokraj lijeve vratnice.

• 87'

Javna opomena za Đorića.

• 84'

Mierez je dobio pljesak i šibenskih navijača po izasku s terena, a ušao je Topčagić. Također, na klupu je otišao Omerović, a sada je u igri Gržan.

• 80'

GOOOOL 1:4 - NEJAŠMIĆ

Lopta je ponovno u šibenskoj mreži. Lovrić je idealno centrirao s lijevog krila, Nejašmić je ostao sam ispred Đakovića i glavom loptu usmjerio u lijevi kut za uvjerljivo vodstvo Bijelo-plavih!

• 79'

Bukvić puca lijevom nogom, nije to bilo loše, ali ni dovoljno precizno.

• 78'

Lovrić je u prodoru po lijevom krilu, bio je u dvoboju s Đorićem, ali sudac Bebek pokazuje da se igra nastavi, nema jedanaesterca.

• 76'

GOOOOL 1:3 - MIEREZ

Ponovno imamo dva gola razlike! Bukvić je idealno centrirao s lijevog krila, a Mierez koristi svoje najjače oružje, skače i s nekih 5-6 metara loptu šalje glavom u mrežu!

• 75'

Praktički bez stvorene šanse, Šibenik je uspio smanjiti rezultat...

• 72'

1:2 - HIROŠ (11m)

Naš Hiroš koji je na posudbi u Šibeniku je bio siguran realizator najstrože kazne, "rastavio" je Malenicu i sada je 1:2.

• 71'

Dosuđen je kazneni udarac za Šibenik.

• 67'

VAR

Provjerava se moguće igranje rukom Bukvića u kaznenom prostoru, ali je prethodno, čini nam se, bilo zaleđe Šibenčana...

• 62'

GOOOOL 0:2 - MIEREZ

Osijek je povećao vodstvo na Šubićevcu! Lovrić je ušao s lijeve strane u šesnaesterac i dobro pucao, vratar Đaković je uspio odbio loptu, ali samo do Jurčevića. Naš je lijevi bočni fino asistirao Mierezu u sredinu, a najbolji strijelac Bijelo-plavih s nekih 11 metara mirno pogađa donji lijevi kut!

• 59'

Igru napušta Caktaš, ušao je Nejašmić.

• 52'

"Požutio" je Fiolić.

• 46'

Počelo je drugo poluvrijeme, uz dvije izmjene kod Šibenčana. U svlačionici su ostali Mesa i Knežević, ušli su Čanađija i Špeljak.

• Završeno je prvo poluvrijeme, autogolom Mine još iz 3. minute Osijek vodi 1:0.

• 37'

Mierez je u šesnaestercu, namjestio se na udarac s 15 metara, Đaković je to lako obranio.

• 26'

Dobra prigoda za Šibenčane. Ubacio je Arai, glavom pucao Dolček, srećom pa je lopta otišla pokraj lijeve vratnice.

• 20'

Odmah na suprotnoj strani uzvraća ponovno Mierez, ovaj puta nogom. Bilo je snažno, no ne i precizno, ipak daleko od okvira vratiju.

• 19'

Dolček je u kontri, pucao je po sredini vratiju s ruba kaznenog prostora, baš u dobro postavljenog Malenicu.

• 19'

Mierez pokušava glavom, predaleko je to bilo da bi učinio nešto konkretnije.

• 17'

• 12'

Dobar udarac Fiolića sa 18 metara, Đaković je lijepom paradom sačuvao mrežu.

• 3'

GOOOOL 0:1 - MINA (ag)

Ekspresno je Osijek stigao u vodstvo! Mierez je proigrao Lovrića na lijevoj strani, uslijedio je ubačaj u sredinu, a s vrha peterca Mina je nespretno loptu poslao iza leđa svoga vratara Đakovića.

• Naprijed naši Bijelo-plavi!

• 17:55

Ni za današnju utakmicu nisu bili spremni Žaper i Leovac koji su, doduše, na klupi, ali teško da će ih trener Tomas koristiti na Šubićevcu.

• 17:53

• 17:19

• 17:00
  • 17:00

Pozdrav iz Šibenika! 👋

• 14:05

Očekuje nas teška utakmica u kojoj su nama bodovi potrebni za Europu a Šibeniku za ostanak. Nakon poraza u Splitu napravili smo dobru analizu i pripremili se za gostovanje na Šubićevcu. Moramo osvojiti važne bodove, Šibenik će sigurno igrati na pobjedu, prema naprijed imaju brze igrače pa im ne smijemo ostaviti prostora, rekao je Stjepan Tomas u najavi susreta na Šubićevcu.