Ulaznice za utakmicu protiv Rijeke bit će moguće kupiti na Trgu slobode od 12 do 19 sati, a središnji dio događaja bit će od 18 do 19 sati kada će doći nekoliko prvotimaca Bijelo-plavih.

Kraj jedne ere, tako se najčešće opisuje odlazak Bijelo-plavih s Gradskog vrta, a naša je želja taj veliki događaj obilježiti zajedničkim slavljem s našim navijačima. Za to nam je potrebna vaša podrška s tribina pa tim povodom NK Osijek, uz pokroviteljstvo Grada Osijeka, u četvrtak 25. svibnja od 12 do 19 sati na Trgu slobode organizira druženje s navijačima, cjelodnevne nogometne igrice za najmlađe i prodaju ulaznica za utakmicu protiv Rijeke.

Igrači na Trgu od 18 do 19 sati

Događaj počinje u 12 sati prodajom ulaznica (na Trgu slobode trajat će do 19 sati), uslijedit će razne igre na male golove, a središnji dio događanja bit će od 18 do 19 sati kada će na Trg slobode doći igrači Osijeka koji će se družiti s navijačima, fotografirati se i potpisivati autograme te prodavati ulaznice za utakmicu protiv Rijeke.

Veselimo se zajedničkom druženju i trenucima provedenim s Vama. Osijek ale!