Rijeka
1
:
1
  • Utakmica je završila podjelom bodova, a Osijek je zadržao treće mjesto na ljestvici i ostao ispred Rijeke.

• 90'+6'

Udarac s bijele točke izveo je Mierez, ciljao je u desni kut gdje je krenuo i Labrović i obranio "penal". Činjenica je da već dugo, predugo ne možemo jedanaesterac pretvoriti u gol...

• 90'+5'

Vidio je sada Kolarić da je je čisti kazneni udarac!

• 80'+4'

VAR

Provjerit će se ova situacija u VAR sobi.

• 90'+4'

Lovrić je ubacio loptu u šesnaesterac gdje Galešić ruši Miereza.

• 90'+3'

"Požutio" je Liber.

• 89'

Dobar udarac Grgića na ubačaj Gode, lopta ide metar-dva pokraj desne vratnice.

• 86'

Umjesto ozlijeđenog Omerovića ušao je Gržan, dok je Fiolića zamijenio Bakić.

• 83'

Bukvić odigrava povratnu loptu za Omerovića čiji je udarac neprecizan.

• 76'

Izlazi Jugović uz veliki pljesak s tribina, ušao je Špoljarić.

• 71'

Na klupu odlaze Djouahra i Marin, u igri su Janković i Liber.

• 69'

Žuti karton dobio je Barišić.

• 66'

Pogriješio je Barišić, pucao Frigan, ali nije naciljao okvir vratiju.

• 65'

GOOOOL 1:1 - MITROVIĆ (ag)

Izjednačili smo na 1:1! Jurčević je idealno ubacio s lijevog krila, Bukvić atraktivno "škaricama" šalje loptu prema vratima, a ona se odbija od Mitrovića i završava u lijevom kutu!

• 62'

Lovrić iz daljine jako dobro puca iz slobodnog udarca, namučio se Labrović da loptu iz donjeg lijevog kuta izbaci u korner.

• 61'

Javna opomena za Mitrovića.

• 59'

Igru su napustili Veiga i Ampem, ušli su Grgić i Smolčić.

• 58'

Frigan je snažno pucao, lopta je okrznula Jurčevića i završila u korneru.

• 55'

"Slobodnjak" Lovrića s dvadesetak metara nije pronašao cilj, lopta odlazi pola metra pokraj desne vratnice.

• 49'

Opet je Lovrić na udarcu, ali ni ovaj puta Osijek ne dolazi do izjednačenja, u svojoj potpunoj inicijativi.

• 48'

Nakon ubačaja iz kuta glavom je pucao Lovrić, lopta bi vrlo vjerojatno završila u mreži, da nije pogodila Veigu u glavu, pa je to bio samo novi korner za Osijek.

• 47'

Velika prilika za izjednačenje! Borbeni Jurčević je uklizavanjem odlično asistirao Fioliću čiji je udarac s 12 metara Labrović sjajnom intervencijom zaustavio!

• 46'

Počeo je drugi dio susreta, bez izmjena na obje strane.

• Završeno je prvo poluvrijeme prednošću Rijeke od 1:0.

• 41'

"Požutio" je Galešić.

• 39'

Ozlijeđenog Hodžu zamijenio je Selahi.

• 37'

Marin je pucao glavom, nije bilo opasnosti po osječka vrata.

• 35'

Jugović je u kaznenom prostoru, lopta je na 8-9 metara od vratiju, no umjesto šuta naš se kapetan odlučio za pokušaj asistencije i to nije bilo dobro...

• 19:36

Frigan je u vrlo izglednoj prigodi, s lijeve strane izbija ispred Malenice koji je nogom obranio njegov udarac.

• 31'

0:1 - BANDA

Rijeka dolazi u vodstvo. Banda je pogodio izravno iz kornera! Iz desnog kuta je loptu ubacio na prvu vratnicu, ona je preletjela neke igrače, prošla pokraj Omerovića koji nije stigao bolje reagirati i završila u mreži.

• 29'

Odličan udarac Bukvića s ruba šesnaesterca, Labrović je uspio zadržati tu loptu u naručju.

• 28'

Ampem je vjerojatno želio centrirati, a lopta je bila toliko neugodna za Malenicu da ga je preletjela i završila na vratnici.

• 27'

Šansa je za našu momčad. Lovrić asistira Jurčeviću, ovaj s lijevog krila ulazi u šesnaaesterac i pronalazi Miereza čiji je udarac i ovaj puta ipak bio neprecizan.

• 25'

Nezgodan pokušaj Djouahre s lijeve strane, Malenica je lijepom paradom loptu izbacio u korner.

• 24'

Opet je Bukvić "zakuhao" pred vratima Rijeke, na rubu peterca se našao Mierez, ali je tek uspio okrznuti loptu koja je zamalo prošla pokraj desne vratnice.

• 21'

Bukvić je dobro prošao lijevom stranom nakon idealnog proigravanja Fiolića, uslijedila je povratna lopta za Lovrića koji je na desetak metara od vratiju, ali je malo kasnio s udarcem, pa su ga Riječani "neutralizirali".

• 19'

Blokiran je udarac Hodže koji se našao u izglednoj situaciji pred vratima Malenice.

• 13'

Prvi žuti karton na utakmici dobio je Veiga.

• 5'

Opasno je priprijetio Marin iz slobodnog udarca iskosa s 20-ak metara, Malenica je odbio loptu u korner nakon kojega je Mitrović čak i pomalo slučajno pucao glavom. Lopta je, srećom, završila iznad grede.

• 3'

Prvi udarac ka vratima uputii su Riječani preko Ampema, nije bilo loše, ali ni sasvim precizno.

• Naprijed naši Bijelo-plavi!

• 19:03

Ramon Mierez dobio je nagradu Kohorte za najboljeg sezone po izboru osječke navijačke skupine. Čestitamo El Toro!

• 16:44

Press konferencija uoči posljednjeg kola SuperSport HNL-a između Osijeka i Rijeke. 🎙

• 16:08

Najvažnije informacije za navijače uoči utakmice 36. kola SuperSport HNL-a NK Osijek - HNK Rijeka. 🏟

Prodaja ulaznica

• na dan utakmice ulaznice je moguće kupiti na Ticket pointu kod tribine Zapad stadiona Gradski vrt od 10 do 20 sati.
    • na dan utakmice dostupno je otprilike 3500 ulaznica za tribinu Zapad gore.

Ulaz na stadion

• pri ulasku na stadion potrebno je predočiti polugodišnju/pojedinačnu ulaznicu za utakmicu i osobni dokument.
    • ime i prezime s polugodišnje/pojedinačne ulaznice mora odgovarati osobnom dokumentu.
    • gledatelji koji napuste stadion za vrijeme utakmice neće se moći vratiti na tribine budući da se ulaznica ne može dva puta validirati.
    • iz sigurnosnih razloga na stadion neće biti dozvoljen ulaz s kišobranima.
    • posebno apeliramo na sve navijače koji nemaju parking propusnicu da s osobnim automobilima ne dolaze u krug stadiona kako se ne bi stvarale gužve.

Otvaranje ulaza

• Ulazi se otvaraju u 17 sati.
    • Pozivamo sve gledatelje na što raniji ulazak na stadion zbog eventualnih gužvi koje mogu nastati prilikom procedure ulaska na stadion.

Gradski prijevoz putnika

• Besplatan prijevoz za sve članove NK Osijek od 17 do 23 sat - dozvoljen je ulaz ograničenom broju navijača.

Stvarajmo uspomene

• Fotografiraj se tijekom utakmice u Gradskom vrtu, postavi fotografiju ispod objave na klupskom Facebook profilu i sudjeluj u nagradnom natječaju u kojem možeš osvojiti dres.
    • Svakog mjeseca dres će osvojiti fotografija koju odabere žiri sastavljen od igrača NK Osijek, a poslane fotografije bit će objavljene na foto zidu novog stadiona.

Bijelo-plavi korneri

• Bijelo-plave artikle potražite na blagajni Zapad te na ulazima G3 i G5 od 17 sati.
    • Na Bijelo-plavim kornerima bit će moguće kupiti prigodne šalove po cijeni od pet eura.
    • Za najmlađe je organizirano bojenje lica - pokaži svoje boje!