Mlađi pioniri (igrači rođeni 2011. godine i mlađi) pobjednici su Spring Football Festivala u Budimpešti.

Mlađi pioniri Osijeka (igrači rođeni 2011. godine i mlađi) pobjednici su turnira Spring Football Festival kojeg je u Budimpešti organizirao tamošnji BVSC Zuglo. Igrači trenera Dražena Vidovića pobijedili su Ikarus BSE 3:0 (Kovačević, Vidović, Majić), BVSC 4:1 (Mendeš, Vidović, Majić 2) i Szlonoki 6:0 (Rastovski, Tomić, Bubalo, Šarčević 2) u finalnom ogledu.

Za Bijelo-plave su nastupili: Patrik Čekeliš, Jan Rastovski, Fran Šarčević, Marko Kovačević, Franko Vidović, Luka Bereš, Luka Mrkonjić, Stipe Bubalo, Adrijan Popović, David Mendeš, Marko Tomić, Dino Šehović, Luka Majić, Ivano Radman, Karlo Čuić, Luka Moržan, Matej Moržanj, Aleksandar Novaković, Romeo Cruz Kerić i Ivan Dragić. Uz trenera Dražena Vidovića turniru je prisustvovala i fizioterapeutkinja Vanja Trbojević.